Garmin Zumo 396 LMTS Motor Navigasyon Cihazı

010-02019-10

Yeni ürün

Eller serbest arama¹, akıllı bildirimler² ve kolay GPX dosya paylaşımı ile grup gezilerinde bile bağlantıda kalın; Akıllı telefonunuzdan zūmo ekranıyla³ müzik ve oynatma listelerini kontrol edin

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

2 979,00 TL KDV dahil

2 889,63 TL Havale Fiyatı


Kullanılabilir olduğunda bana bildir

Ürün Detayları

Macera Dolu Dönemeçli Yollar için Motosiklet Navigasyon Cihazı

 • Dayanıklı, eldiven dostu, güneş ışığında okunabilir 4.3” ekran; yakıt buharlarına, UV ışınlarına ve sert hava koşullarına dayanıklıdır
 • Eller serbest arama¹, akıllı bildirimler² ve kolay GPX dosya paylaşımı ile grup gezilerinde bile bağlantıda kalın; Akıllı telefonunuzdan zūmo ekranıyla³ müzik ve oynatma listelerini kontrol edin
 • Smartphone Link uygulamasını kullanarak trafik ve hava durumu için ücretsiz Canlı Hizmetlere erişin4
 • Garmin Adventurous Routing™ özelliği kıvrımlı ve engebeli yolları bulur; ana otoyolları sınırlandırır
 • Bilgisayar kullanmadan kolay harita ve yazılım güncellemeleri için dahili Wi-Fi®
 • Yardımcı sürücü alarmları, yaklaşan keskin dönüşler, hız kameraları6 ve dahası için artı olarak Otomatik Kaza Bildirimleri

Yolları Adeta Maceraya Dönüştürün

Tüm hava koşullarına dayanıklı wireless bağlantı özelliği ve eldiven dostu 4.3” dokunmatik ekran yapısıyla, Garmin Zumo 396 LMTS motosiklet navigasyon cihazınız, düz yol sürüşlerinizi dönemeçli yol maceralarına dönüştürmek için tasarlanmıştır. Ve arkadaşlarınızla güzel zamanlar geçirip paylaşabilirsiniz.

Grubunuzu Dahil Edin

O sıkıcı karayolu güzergahlarından kopmanızı sağlayan Garmin Adventurous Routing seçimlerinin eşliğinde, Garmin Zumo 396 LMTS, sevdiğiniz rüzgarlı, engebeli, araziye sarılan sürüşü arayanlar için rotala tercihlerini opsiyonel olarak belirlemenize izin verir. Telefonunuzdan kolaylıkla GPX dosyalarını zūmo'ya  gönderebilir ya da diğer sürücü arkadaşlarınızla aynı rotayı izlemesi için GPX dosyalarını paylaşabilirsiniz. Garmin Zumo 396 LMTS telefonunuzla eşleştiğinde, wireless Smartphone Link uygulaması ayrıca, havalı bir özellik olan LiveTrack'ı etkinleştirerek, bir yolculuğa çıktığınızda arkadaşlarınızın bulunduğunuz yeri gerçek zamanlı olarak izlemelerini sağlar.

Bluetooth®'un Daha Fazla Faydası

Daha fazla kolaylık sağlamak ve wireless aramalarını eldivenlerinizi ya da kaskınızı çıkarmadan alabilmek için Garmin Zumo 396 LMTS'nuzu uyumlu bir akıllı telefonla  bluetooth özelliği olan bir kulaklık ya da kask (ayrı olarak satılır) ile senkronize edin. Telefonunuzu cebinizde ya da sele çantanızda saklayın ve dikkatinizi yoldan ayırmanıza gerek kalmadan eller serbest aramanın avantajlarından yararlanın. Ayrıca aramalar, mesajlar, uygulama bildirimleri ve dahası için isteğe özel ayarlanabilir akıllı bildirimler alabilirsiniz. Artı, Garmin Zumo 396 LMTS navigasyon ekranınızda müzik ve çalma listelerinizi akıllı telefonunuzdan bile kontrol edebilirsiniz. Böylece sürüş keyfi için kendi film müziğinizi yapabilirsiniz.

zumo 396 LMT-S

Ücretsiz Canlı Trafik ve Hava Durumu

Önünüzde uzanan yolda neler oluyor? Wireless Smartphone Link uygulaması aracılığıyla Garmin Zumo 396 LMTS canlı trafik ve hava durumu bilgisine sizi bağlayabilir. Bu bedava mobil uygulamasını, Garmin Zumo 396 LMTS'nuza şunlarla bağlayabilirsiniz; iPhone® veya Android™ akıllı telefonlar.

Dahili Wi-Fi Sizi Güncel Tutar

Garmin Zumo 396 LMTS dahili Wi-Fi özeliğine sahip olduğu için haritalarınızı ve yazılımınızı güncel tutmak çok kolaydır. Yeni bir güncelleştirme mevcutken ve siz bir Wi-Fi bağlantısına bağlanmışken, bir tuşa dokunarak güncelleştirmeleri yüklemek için otomatik olarak bir ekran bildirimi alırsınız. zūmo'nuzu bir bilgisayara bağlamanıza gerek yoktur.

Zumo 595 LM

Sürücü Uyarıları ile Dikkatiniz Hiç Dağılmasın

Yol farkındalığını arttırmak ve daha güvenli bir sürüşü teşvik etmek için Garmin Zumo 396 LMTS, keskin dönüşler, hız değişiklikleri, demiryolu ya da hayvan bulunan noktalar, okul alanları ve bunlar gibi daha fazlası için faydalı uyarılarda bulunur. Buna ek olarak kask eyalet hukukunu kontrol etmeniz gerektiğinde ya da tek şeritli bir yolda yanlış yola dönmek üzereyken de uyarılırsınız. Yakındaki kırmızı ışıklar ve hız kameraları için bildirimler alırsınız. Artı, uzun yolculuklarda yorgunluk uyarısı mola zamanları ve yolda harcanan onca saatten sonra göz önünde bulundurulabilecek muhtemel dinlenme mekanlarını bile tavsiye eder. Ek gönül rahatlığı için Garmin Zumo 396 LMTS navigatörünüzün dahili Otomatik Kaza Bildirimi özelliği, herhangi bir kaza meydana gelirse, önceden belirlenmiş kişinize konum bilgisi içeren bir metin mesajı gönderir.

Artık Yakıtsız Kalmayacaksınız

Dijital benzin göstergeli bir harici yol bilgisayarı, Garmin Zumo 396 LMTS ile standart olarak gelir. Bu sayede yakıtınız bitmeden kaç kilometre daha sürebileceğinizi tahmin etmek kolaydır. Dinamik benzin bitiş uyarıları, yeniden yakıt alma zamanı geldiğinde ve hatta benzin istasyonu konum seçeneklerini hızlıca hatırlatır. Yardımcı bir hız limiti göstergesi ne zaman yavaşlamanız gerektiğini bilmenize imkan tanır. Ayrıca dijital bir pusula ekranı ve motosiklete özgü ilgi noktalarını (POI) içeren bir veritabanı, tamir servisleri, bayiler ve daha fazlasını bulmak için elinizin altındadır. Ayrıca zūmo cihazınızda bulunan Servis Geçmiş Günlüğü, servis tarihleri, kat edilen kilometre ve motosikletinizde gerçekleştirilen bakımların kaydını tutmanıza yardımcı olur.

Zumo 595 LM

Navigasyon Araçları

Garmin Zumo 396 LMTS, Kuzey Amerika'nın detaylı haritasını, milyonlarca Foursquare® POI'ler ve bir rota boyunca veya bir varış noktasının yakınındaki restoranlar, oteller ve turistik yerler için yeni TripAdvisor® derecelendirmelerini içerir. Garmin Zumo 396 LMTS ile yolculuğunuz sırasında, Aktif Şerit Rehberliği, bir sonraki dönüşünüz veya çıkışınız için gereken doğru şeritlerin uygunluğunu göstermek için ekranda sesli uyarılar ve ekranda parlak renklendirilmiş oklar içerir. Yolunuzun üstündeki kavşak ve geçitlerdeki karmaşık geçişleri kolaylaştırmak için görüntülenir. Ayrıca, Garmin Zumo 396 LMTS Up Ahead özelliği, navigasyon ekranınızdaki harita görünümünden çıkmadan, yolculuğunuz boyunca ilgi çekici yerleri ve kilometre taşlarını kolaylıkla görmenizi sağlar. Easy Route Shaping (Kolay Rota Şekillendirmesi) rotanızı ayarlamanız için harita üzerine bir nokta eklemenizi sağlar, böylece tercih edilen bölgelere doğru sürebilir veya belirli yolları takip edebilirsiniz. Artı, siz sokak adlarını ve navigasyon komutlarını sesli duyarken, odağınızı yolda tutmanıza yardımcı olur. Garmin Real Directions™ özelliği, tanınabilir kent simgesi yerleri, binaları ve trafik ışıklarını kullanarak rehberlik sağlar. (örneğin, “Kırmızı binadan sonra sağa dönün”). Ayrıca, dönüş yolculuğunuz için navigasyonla aynı rotayı tersten gitmenizi sağlayan zūmo'da kullanışlı bir TracBack® özelliği bulunmaktadır.

Dayanıklı, Yol Testinden Geçmiş Dizayn

Motorcular için Motorcular tarafından tasarlanan sağlam Garmin Zumo 396 LMTS, gidonlarınız arasında çok sayıda yol tutuşu teknolojisini sunar. Bu, pusula ekranlı dahili bir yol bilgisayarına, bir hız limiti göstergesine ve bilgilerinizi eldiveniniz üstünüzdeyken bile kolay ve hızlı bir şekilde girmeyi sağlayan sezgisel bir dokunmatik ekran arayüzüne sahiptir. Sağlam kasa, yakıt buharına, UV ışınlarına, yağmur ve diğer sert hava koşullarına dayanıklıdır.

Zumo 595 LM
 • 1 Bluetooth uyumlu kask, kulaklıklı telefon veya akıllı telefon gerektirmektedir; ayrı olarak satılır.
 • 2 Navigasyon cihazınızda akıllı bildirimler almak için indirmeniz gereken ücretsiz Smartphone Link uygulaması.
 • 3 Müzik ve medya denetim görevi, iPhone® 4 veya üstü, bazı iPod® cihazları ve bazı Android™ cihazları ile. Pandora şu anda ABD, Avustralya ve Yeni Zelanda'da kullanılabilir.
 • 4 Garmin Live Hizmetlerine erişmek için gerekli olan Smartphone Link uygulamasını uyumlu Bluetooth'unuza indirmelisiniz ve GPS destekli akıllı telefon, (ayrı olarak satılır)
 • 5 Bluetooth destekli uyumlu akıllı telefon gerektirir. Kullanıcının veri bağlantı ücreti ödemesi gerekebilir. Abonelik gerekebilir.
 • 6 Kırmızı ışık ve hız kamera uyarıları tüm bölgelerde mevcut değildir.
 • 7 Yorgunluk uyarısı, rota boyunca uzun duruşlar olmadan gidilen uzun sürüşlerden sonra devreye girer.
 • 8 Harita kapsamı ABD, Meksika, Kanada, Porto Riko, ABD Virjin Adaları, Cayman Adaları ve Bahamalar için önceden yüklenmiş sokak haritalarını içerir.

Özellikler

Marka Garmin
Kategori Motor Navigasyonları
Su geçirmezlik (IPX7) Var
Ağırlık 270 gr
Bluetooth Var
Garanti Süresi 24 ay
Batarya Çalışma Süresi 4 saate kadar
Ekran Boyutu 4.25"G x 2.55"Y / 10.8 x 6.5 cm; 5.0" diyagonal / 12.6 cm
Dahili hoparlör Var
Ekran çözünürlüğü 480 x 272 piksel
FM radyo veri sistemi / TMC Var
FM Transmitter Yok
GPS koordinat konumlama Var
Harita ekleyebilme Var
Harita kapsamı Dünya Haritası
Harita sağlayıcı Başarsoft
Hız limit göstergesi yok
Ömür boyu harita güncellemesi Var
Pusula Var
Radar göstergesi Var
Sesli adres girişi Yok
Televizyon desteği Yok
Video / AV in özelliği Yok
USB port Var
Yaya modu Var

Yorumlar

Not 
09-02-2019

Akıllı telefonu entegre ettiğinizde ekstra özellikleri de kullanabildiğiniz bu cihaz gps ve navigasyon konusunda çok başarılı

Not 
27-11-2018

Tavsiye ediyorum

Bu ürün kesinlikle navigasyondan ibaret değil gps dışında verdiği özellikler 10 numara motora takıyorsun nereye gidersen git çok kullanışlı Not: Eldiven varkende kullanılması çok güzel olmuş sıkıntı çıkarmıyor hiç.)

Yorum yaz!

Yorum yaz!

Garmin Zumo 396 LMTS Motor Navigasyon Cihazı

Garmin Zumo 396 LMTS Motor Navigasyon Cihazı

Eller serbest arama¹, akıllı bildirimler² ve kolay GPX dosya paylaşımı ile grup gezilerinde bile bağlantıda kalın; Akıllı telefonunuzdan zūmo ekranıyla³ müzik ve oynatma listelerini kontrol edin

Benzer Ürünler

Taksit Sekmesi

Aylık Toplam
1 - 2 979,00 TL 2 979,00 TL
2 - 1 489,50 TL 2 979,00 TL
3 - 993,00 TL 2 979,00 TL
4 - 744,75 TL 2 979,00 TL
5 - 595,80 TL 2 979,00 TL
6 - 552,06 TL 3 312,35 TL
7 - 480,00 TL 3 360,01 TL
8 - 425,62 TL 3 405,00 TL
9 - 383,43 TL 3 450,87 TL
Aylık Toplam
1 - 2 979,00 TL 2 979,00 TL
2 - 1 489,50 TL 2 979,00 TL
3 - 993,00 TL 2 979,00 TL
4 - 744,75 TL 2 979,00 TL
5 - 595,80 TL 2 979,00 TL
6 - 552,06 TL 3 312,35 TL
7 - 480,00 TL 3 360,01 TL
8 - 425,62 TL 3 405,00 TL
9 - 383,43 TL 3 450,87 TL
Aylık Toplam
1 - 2 979,00 TL 2 979,00 TL
2 - 1 489,50 TL 2 979,00 TL
3 - 993,00 TL 2 979,00 TL
4 - 744,75 TL 2 979,00 TL
5 - 595,80 TL 2 979,00 TL
6 - 552,06 TL 3 312,35 TL
7 - 480,00 TL 3 360,01 TL
8 - 425,62 TL 3 405,00 TL
9 - 383,43 TL 3 450,87 TL
Aylık Toplam
1 - 2 979,00 TL 2 979,00 TL
2 - 1 489,50 TL 2 979,00 TL
3 - 993,00 TL 2 979,00 TL
4 - 744,75 TL 2 979,00 TL
5 - 595,80 TL 2 979,00 TL
6 - 552,06 TL 3 312,35 TL
7 - 480,00 TL 3 360,01 TL
8 - 425,62 TL 3 405,00 TL
9 - 383,43 TL 3 450,87 TL
Aylık Toplam
1 - 3 127,95 TL 3 127,95 TL
2 - 1 552,06 TL 3 104,12 TL
3 - 1 039,67 TL 3 119,01 TL
4 - 805,60 TL 3 222,38 TL
5 - 650,61 TL 3 253,07 TL
6 - 552,06 TL 3 312,35 TL
7 - 480,00 TL 3 360,01 TL
8 - 425,62 TL 3 405,00 TL
9 - 383,43 TL 3 450,87 TL
Aylık Toplam
1 - 2 979,00 TL 2 979,00 TL
2 - 1 489,50 TL 2 979,00 TL
3 - 993,00 TL 2 979,00 TL
4 - 805,60 TL 3 222,38 TL
5 - 650,61 TL 3 253,07 TL
6 - 552,06 TL 3 312,35 TL
7 - 480,00 TL 3 360,01 TL
8 - 425,62 TL 3 405,00 TL
9 - 383,43 TL 3 450,87 TL
Aylık Toplam
1 - 2 979,00 TL 2 979,00 TL
2 - 1 489,50 TL 2 979,00 TL
3 - 993,00 TL 2 979,00 TL
4 - 744,75 TL 2 979,00 TL
5 - 595,80 TL 2 979,00 TL
6 - 552,06 TL 3 312,35 TL
7 - 480,00 TL 3 360,01 TL
8 - 425,62 TL 3 405,00 TL
9 - 383,43 TL 3 450,90 TL

Diğer Kartlar

Bütün banka kartları ve kredi kartları (Visa®, Mastercard®, American Express®) ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.