Garmin DriveSmart 61 LMT-S

010-01681-12

Yeni ürün

6.95 inç dokunmatik ekran
Trafikle uyumlu canlı hizmetler
Ömür Boyu Trafik Bilgisi

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

2 499,00 TL KDV dahil

2 424,03 TL Havale Fiyatı


Kullanılabilir olduğunda bana bildir

Ürün Detayları

İleri Seviye Navigasyon

 • 6.95 inç kapasitif dokunuş gibi gelişmiş sürücü uyarıları, parmak hareketleriyle yakınlaştırılabilir ekran (pinch-to-zoom)
 • Ücretsiz ömür boyu¹ güncellemeleri 
 • Canlı trafik² ve temel hava durumu gibi gerçek zamanda hizmetler sunar
 • Varış noktanıza yaklaşırken, fiyatlandırma ve yol üzerinde kamuya ait park etme alanları için mevcut trendler dahil canlı park etme bilgilerini³ görüntüleyin.
Sürüşünüz için Canlı Hizmetler
Trafik sıkışıklıklarını, zaman tasarruflu alternatif rotalar ile veya hepsinden kaçınarak zekice yenin. Sonrasında, canlı bilgiler ile park yeri bulmak için yolda tur atarken daha az vakit harcayın. Trafik uyarıları, ilgili yön değiştirme talimatları ve güncel tahmini hava durumları için Garmin DriveSmart 61 LMT-S navigatörünüzü uyumlu akıllı telefonunuza bağlayan Smartphone Link uygulamasını indirin. Varış noktanıza yaklaşırken, fiyatlandırma ve yol üzerindeki kamuya ait park etme alanlarını görüntüleyerek park etme üzerindeki stresi uzaklaştırın. Smartphone Link uygulaması ayrıca sürücülere konumlarını paylaşma imkanı veren LiveTrack²'i etkinleştirir ve böylece arkadaşlarınız (şehirde bir iş için bir yere mi gittiniz yoksa uzun bir yol seyahatine mi çıktınız) bulunduğunuz yerin izini sürebilir.
 
Akıllı Teknoloji ile Akıllı Bağlantı bir arada
Bluetooth'u etkinleştirilmiş akıllı telefonunuzu Garmin DriveSmart 61 LMT-S ile senkronize ettiğinizde, ellerinizi direksiyondan çekmeden bağlı kalmanızı sağlayan harika özellikler elde edersiniz. Eller serbest telefon görüşmeleri yapın ve navigatörünüzün ekranından özelleştirilebilir akıllı bildirimler alın. Bu, telefonunuza erişmeden bile gelen aramaları, cep telefonu mesajlarını ve takvim hatırlatıcılarını görebildiğiniz anlamına gelir.
 
Ses ile aktifleşen Navigasyon
Talimatlara mı ihtiyacınız var? Sadece bir kelime söyleyin. Garmin DriveSmart 61 LMT-S, komutlarınıza cevap veren ve sonrasında sizi gitmek istediğiniz yere doğru yönlendiren ses ile aktifleşen navigasyona sahiptir.
 
Wi-Fi® Sizi Güncel Tutar
Garmin DriveSmart 61 LMT-S navigatörün dahili Wi-Fi özelliğine sahip olmasıyla haritalarınızı ve yazılımınızı güncel tutmayı kolay hale getiriyoruz. Yeni bir güncelleme mevcut olduğunda ve kablosuz ev ağınıza bağlı olduğunuzda, otomatik olarak ekranda bir bildirim alacaksınız. Bu, cihazınızı herhangi bir prize takmanız ve şarj olurken Wi-Fi'ye bağlı şekilde güncelleme yapmasına olanak sağlamanız için bir ipucudur. Sonrasında, yeniden yola koyulmak için hazır olacaksınız.
 
Sürücü Uyarıları: Çevrenizin Farkında Olun
Daha güvenli bir sürüşü desteklemek ve durumsal farkındalığı artırmak için Garmin DriveSmart 61 LMT-S keskin virajlar, hız değişimleri, demiryolu geçitleri ve hayvan geçitleri için sürücü uyarıları sunar. Ek olarak navigatör, tek yönlü bir yolda yanlış yöne gittiğinizde sizi uyaracak ve civardaki okullar ile okul bölgeleri hakkında bildirimde bulunacak. Yakınınızdaki kırmızı ışık kameraları ve hız kameraları ile ilgili bildirimler alın ve hatta birkaç saatlik sürüşten sonra potansiyel dinlenme alanları öneren yorgunluk uyarıları alın.
 
Garmin Smartwatch'unuzdan Daha Fazla Navigasyon
Bu navigatörü uyumlu Garmin smartwatch'unuz (ayrı satılır) ile eşleştirdiğinizde, arabanızı park ettikten sonra ve varış noktanıza doğru yürürken bile bileğinizden navigasyon elde edebilirsiniz. Ayrıca saatinizden yardımcı sürücü uyarıları da alın. Aracınızı kalabalık bir otoparkta kaybetmekten korkmayın; smartwatch'unuz park edilmiş olan aracınızdan varış noktanıza ve oradan tekrar aracınıza rota yönlendirmesi sağlar.
 
Olay Bildirimleri
Kendinize ve sevdiklerinize, bir olay gerçekleşirse hızlı şekilde bildirim almış olacaklarını bilerek bir parça gönül rahatlığı sağlayın. Sadece seçilmiş olan kişileri belirleyin ve eğer gönderilmeden önce mesaj yönlendirmesini iptal etmezseniz, otomatik olarak bir cep telefonu mesajı alacaklar. Mesaj bildirimi olayın gerçekleştiği yere doğru bir harita bağlantısı içerir.
 
Travelapse™ ile Gidilen Yolu Özetleyin
ravelapse özelliği, uzun, manzaralı sürüş görüntülerini yakalar ve kısa bir video özeti oluşturmanız için uyumlu akıllı telefonunuzda ücretsiz VIRB uygulamasını kullanmanıza olanak sağlar. Sonrasında ise, anılarınızı sık sık yeniden yaşamak için sosyal medyada paylaşım yapmak çok kolaydır.
 
Yol Seyahatleri TripAdvisor® ile Daha da İyi Hale Geldi
Bölgeyi pek fazla bilmiyorsanız, size doğru yönü işaret eden bir şeye sahip olmak güzeldir. Bu nedenle, TripAdvisor'ü Garmin DriveSmart 61 LMT-S navigatörünüze taşıyoruz. Rotanız üzerinde veya varış noktanıza yakın oteller, restoranlar ve turistik yerler gibi seyahat ilgi alanları derecelendirmelerini görüntüleyin. Dünyanın en büyük seyahat sitesinden direkt olarak aracınıza, tüm yolculuğu varış noktanızın bir parçası haline getiren duraklama noktalarını bulmanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca, yol boyunca ilgi çekici duraklama noktaları önererek yol seyahatlerinize eğlence katan dahili Seyahat Planlama aracı ile yeni turistik yerler de keşfedin.
 
Garmin Real Directions™'dan Yardımcı Kılavuz
"Sesli adım adım” yönlendirmeleri Garmin Real Directions ile yeniden tanımlayın. Anlaşılması kolay sürüş yönlendirmelerimiz, sanki en yakın arkadaşınız yolcu koltuğunda oturuyormuş gibi size kılavuzluk ederek sesli sokak isimlerine ek olarak fark edilebilir yön işaretlerini, binaları ve trafik ışıklarını kullanır. Artık uzak mesafedeki sokak işaretlerini okumak için gözleri kısarak bakmak yok. Sadece Garmin Real Directions'ın size söyleyeceği, "QT'den sonra sola dön,” veya "Kırmızı binadan sonra sağa dön,” komutlarını dinleyin. Yönlendirmeleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
 
Garmin Backup Kamera ile çalışır
Tam bir navigasyon çözümü için Garmin DriveSmart 61 LMT-S, BC™ 30 Wireless (Kablosuz) Backup Kamera ile eşleşir(ayrı satılır; profesyonel kurulum tavsiye edilir). Bağlandığında, araçları, yayaları ve diğer nesneleri geri giderken Garmin DriveAssist ekranınızda kolaylıkla görebilirsiniz.
 
Yüksek Kalite Haritalar
Harita verilerinin kalitesi varış noktanızı bulmak ve kaybolmak arasındaki farkı yaratabilir. Yüksek kaliteli HERE (BURADASINIZ) harita verileri en çok ihtiyacınız duyduğunuz anda ihtiyacınız olan bilgileri size sunmak için Garmin cihazınızı etkinleştirir, gecikmelerden kaçınarak ve araç içerisinde harcadığınız süreyi kısaltarak sürüş gerilimlerinizi azaltır.
 
1 Ömür Boyu Haritalar Hüküm ve Koşullarıı
2 Canlı bilgilere ulaşmak için, ücretsizSmartphone Linkuygulamasını indirmelisiniz.
3 Park etme verileri birçok şehir merkezi için mevcuttur. Kapsamlı detaylar için parkopedia.com adresini ziyaret edin.
4 Bluetooth'u etkin akıllı telefon gerektirir (ayrı satılır).
5 Belirli koşullar uyarı fonksiyonunu olumsuz şekilde etkileyebilir. Detaylar içinGarmin.com/warningsadresini ziyaret edin.
6 Navigatörünüzde akıllı bildirimler almak için, ücretsizSmartphone Link uygulamasını indirmelisiniz. Eğer varsa, kullanıcı veri plan ücretleri uygulanacaktır. Hizmet planınızın veri ve dolaşım ücretleri hakkında daha fazla bilgi için hizmet sağlayıcınız ile görüşün. Bluetooth'u etkin akıllı telefon gerektirir (ayrı satılır).
7 Kırmızı ışık ve hız kamerası uyarıları tüm bölgelerde mevcut değildir.
8 Yorgunluk uyarısı rota boyunca herhangi bir uzun duraklama olmadan arka arkaya sürüşlerin daha uzun süreçlerinden sonra etkinleşir.
© 2017 TripAdvisor LLC. Tüm hakları saklıdır. Bluetooth® kelime işareti ve logoları Bluetooth SIG, Inc.'e ait olan tescilli ticari markalardır ve Garmin tarafından gerçekleştirilecek bu tür işaretlerin herhangi bir kullanımı lisansa tabidir. Wi-Fi®, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır. Foursquare®,Foursquare Labs, Inc.'in tescilli bir ticari markasıdır.
 
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
 
 • Fiziksel boyutlar: 6.95”W x 3.9”H x 0.7”D (17.3 x 9.9 x 1.9 cm)
 • Ağırlık: 8.57 oz (243 g)6.75 oz (191.4 g)
 • Pil tipi: Şarj edilebilir lityum iyon
 • Ekran tipi:multi-touch, glass, WSVGA color TFT with white backlight Beyaz arka aydınlatmalı WQVGA renkli TFT
 • Ekran boyutu:6.0"W x 3.5"H (15.2 x 8.9 cm); 6.95" diag (17.7 cm) 4.4"G x 2.5"Y / 11.1 x 6.3 cm; 5.0" diyagonal / 12.7 cm
 • Ekran çözünürlüğü: 1024 x 600 480 x 272 piksel
 • Pil ömrü: 30 dakika
 • Hafıza/geçmiş: Dahili katı hal
 • Yüksek hassasiyetli alıcı: Evet
Haritalar & Hafıza
 • Önyüklü sokak haritaları: Evet
 • Ömür boyu ücretsiz harita güncellemelerini içerir: Evet
 • nüMaps Garantisi: Evet
 • Veri kartlarını destekler: Evet 
 • Kişisel ilgi alanları (ilave ilgi alanları ekleyebilme): Evet
 • Ara noktalar/favoriler/konumlar: 1000
 
Navigasyon Özellikleri
 • Cadde isimlerini seslendirir (örn. " 152 m sonra ELMA CADDESİ ÜZERİNDE sağa dönün."): Evet
 • Sesle etkinleşen navigasyon (cihazı sesli komutlarla çalıştırın): Evet
 • Trafik uyumlu: Evet 
  ( via Smartphone Link)
   
 • Ömür boyu trafik güncellemeleri: Evet
 • Şerit asistanı (navigasyon için uygun şeride yönlendirir): Evet
 • Kavşak göstergesi (kavşak işaretlerini gösterir): Evet (photoReal kavşak göstergesi)
 • Rota kaçınmaları (Otoyollardan, ücretli yollardan vb. kaçının): Evet
 • Eller serbest arama: Evet
 • Hız sınırı göstergesi (ABD ve Avrupa'daki başlıca yollar için hız sınırını gösterir): Evet
 • Rotanın yanında yaklaşmakta olan ilgi alanlarını görüntüleyin: Evet
 
İlave Özellikler
 • Seyahat Planlayıcı: Evet
 • Seyahat Günlüğü: Evet
 • Çarpışma Önleme Uyarısı, Şeritten Çıkma Uyarıları, Garaj Park Asistanı, "Go" (Git) Uyarısı ve Garmin Real Vision™ için kamera destekli özellikler: Evet
 • Garmin Real Directions™ yön işaretleri kılavuzu: Evet
 • Foursquare ilgi alanları (POIs): Evet
 • BLE capable: Evet
Bu USB yığın bellek cihazı Windows® XP veya daha üstü ve Mac® OS X 10.4 veya sonrası ile uyumlud
ur.
 
Paket İçeriği
 • Garmin DriveSmart 61 LMT-S
 • Ömür boyu haritalar¹ ve canlı trafik² (kutu üzerindeki model numarasından sonra "LMT-S” ile gösterilir)
 • Çevrilebilir vantuz yuvası
 • Araç güç kablosu
 • USB kablosu
 • Hızlı başlangıç kılavuzu
1 Ömür Boyu Haritalar Hüküm ve Koşulları
2 Canlı Trafik Hüküm ve Koşulları

Özellikler

Kategori Araç Navigasyonları
Su geçirmezlik (IPX7) Yok
Ağırlık 191, 4 gr
Bluetooth Var
Garanti Süresi 24 ay
Batarya Çalışma Süresi 30 dk
Ekran Boyutu 6 ''
Araç hız göstergesi Var
Dahili hoparlör Var
Ekran çözünürlüğü 1024 x 600
FM radyo veri sistemi / TMC Var
FM Transmitter Yok
GPS koordinat konumlama Var
Harita ekleyebilme Var
Harita kapsamı Türkiye + Avrupa
Harita sağlayıcı Navteq
Hız limit göstergesi Var
Ömür boyu harita güncellemesi Var
Kulaklık girişi / Jack out Yok
Pusula Var
Radar göstergesi Var
Sesli adres girişi Var
Televizyon desteği Yok
Video / AV in özelliği Yok
USB port Var
Yaya modu Yok

Yorumlar

Not 
04-09-2018

Anlatıldığı Gibi

Ürün bahsedildiği gibi gayet yeterli. Satan firmada ürününün arkasında ve takibini yapan bir firma. Teşekkürler

Not 
04-09-2018

drive 61

Ürün bahsedildiği gibi gayet yeterli. Uzman Teknoloji ürününün arkasında ve takibini yapan bir firma. Teşekkürler

Not 
03-09-2018

Ürünü Beğendim

KARGOLAMA VE PAKETLEME MÜKEMMELDİ.CİHAZ BİRGÜN DE ELİME ULAŞTI..AYRICA 1 ADET TE SÜRPRİZ HEDİYE ÇIKTI PAKETTEN..HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER..CİHAZI DAHA TEST EDEMEDİK..AMA HERHANGİ BİR SORUN ÇIKARSA TEKNİK EKİBİMİZİ ARAYABİLİRSİNİZ DİYE ARADILAR.ÜRÜNÜ BEĞENDİM..

Yorum yaz!

Yorum yaz!

Garmin DriveSmart 61 LMT-S

Garmin DriveSmart 61 LMT-S

6.95 inç dokunmatik ekran
Trafikle uyumlu canlı hizmetler
Ömür Boyu Trafik Bilgisi

Benzer Ürünler

Taksit Sekmesi

Aylık Toplam
1 - 2 499,00 TL 2 499,00 TL
2 - 1 249,50 TL 2 499,00 TL
3 - 833,00 TL 2 499,00 TL
4 - 624,75 TL 2 499,00 TL
5 - 499,80 TL 2 499,00 TL
6 - 463,11 TL 2 778,64 TL
7 - 402,66 TL 2 818,62 TL
8 - 357,04 TL 2 856,36 TL
9 - 321,65 TL 2 894,84 TL
Aylık Toplam
1 - 2 499,00 TL 2 499,00 TL
2 - 1 249,50 TL 2 499,00 TL
3 - 833,00 TL 2 499,00 TL
4 - 624,75 TL 2 499,00 TL
5 - 499,80 TL 2 499,00 TL
6 - 463,11 TL 2 778,64 TL
7 - 402,66 TL 2 818,62 TL
8 - 357,04 TL 2 856,36 TL
9 - 321,65 TL 2 894,84 TL
Aylık Toplam
1 - 2 499,00 TL 2 499,00 TL
2 - 1 249,50 TL 2 499,00 TL
3 - 833,00 TL 2 499,00 TL
4 - 624,75 TL 2 499,00 TL
5 - 499,80 TL 2 499,00 TL
6 - 463,11 TL 2 778,64 TL
7 - 402,66 TL 2 818,62 TL
8 - 357,04 TL 2 856,36 TL
9 - 321,65 TL 2 894,84 TL
Aylık Toplam
1 - 2 499,00 TL 2 499,00 TL
2 - 1 249,50 TL 2 499,00 TL
3 - 833,00 TL 2 499,00 TL
4 - 624,75 TL 2 499,00 TL
5 - 499,80 TL 2 499,00 TL
6 - 463,11 TL 2 778,64 TL
7 - 402,66 TL 2 818,62 TL
8 - 357,04 TL 2 856,36 TL
9 - 321,65 TL 2 894,84 TL
Aylık Toplam
1 - 2 623,95 TL 2 623,95 TL
2 - 1 301,98 TL 2 603,96 TL
3 - 872,15 TL 2 616,45 TL
4 - 675,79 TL 2 703,17 TL
5 - 545,78 TL 2 728,91 TL
6 - 463,11 TL 2 778,64 TL
7 - 402,66 TL 2 818,62 TL
8 - 357,04 TL 2 856,36 TL
9 - 321,65 TL 2 894,84 TL
Aylık Toplam
1 - 2 499,00 TL 2 499,00 TL
2 - 1 249,50 TL 2 499,00 TL
3 - 833,00 TL 2 499,00 TL
4 - 675,79 TL 2 703,17 TL
5 - 545,78 TL 2 728,91 TL
6 - 463,11 TL 2 778,64 TL
7 - 402,66 TL 2 818,62 TL
8 - 357,04 TL 2 856,36 TL
9 - 321,65 TL 2 894,84 TL
Aylık Toplam
1 - 2 499,00 TL 2 499,00 TL
2 - 1 249,50 TL 2 499,00 TL
3 - 833,00 TL 2 499,00 TL
4 - 624,75 TL 2 499,00 TL
5 - 499,80 TL 2 499,00 TL
6 - 463,11 TL 2 778,64 TL
7 - 402,66 TL 2 818,62 TL
8 - 357,04 TL 2 856,36 TL
9 - 321,65 TL 2 894,87 TL

Diğer Kartlar

Bütün banka kartları ve kredi kartları (Visa®, Mastercard®, American Express®) ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.